fizjomaster@fizjomaster.com

fizjomaster blog

podcast_anatomia_w_5_minut_agnieszka_mikolajczak

Ogłaszamy całemy światu to, co nasi najwierniejsi fani czytający nasz biuletyn wiedzą już od ponad dwóch miesięcy a mianowice – TWORZYMY PODCAST!!!

Nawet nie wiesz jak bardzo wiele stresu nam to zjadło (a raczej przysporzyło) bo początki są mega trudne. Ale że aż tak trudne będą – to się nie spodziewaliśmy. Tyle rzeczy technicznych do ogarnięcia, tyle rzeczy do powiedzenia a tak mało czasu…

A tu dzień goni za dniem a pytań w głowie coraz więcej – jaki temat, co ja na ten temat wiem, jaki to ma mieć ciąg przyczynowo skutkowy – normalnie łatwiej już ułożyć zajęcia dla studentów czy kurs bo tematyka jest chociaż znana i trzeba się wykazać wiedzą na konkretny temat a tutaj? „Bądź Pan mądry i pisz wiersze” a w tym wypadku – nagrywaj podcasty.

I żeby było sprawiedliwie to wybrnęliśmy – podcast będzie o anatomii – łatwo, szybko i przystępnie bo zawsze powtarzamy, że nauka anatomii wcale nie musi być nudna i trudna a i zaczynamy od samiuśkiego początku bo nigdy nie wiadomo kto na jakim poziomie swojej wiedzy dołączy więc co z tego jak zaczniemy omawiać rozwój embrionalny serca jak nie wiesz ile kości masz w swoim ciele?

Tak więc – ogłaszamy, że rusza nasz jedyny i niepowtarzalny prowadzony przez Agnieszkę podcast o anatomii o najbardziej porywającej we wszechświecie nazwie Anatomia w 5 minut.

podcast_anatomia_w_5_minut_agnieszka_mikolajczak